į pirmą puslapį

Įvykių archyvas visos naujienos

Pamaldų tvarka Trakų bazilikoje karantino metu
Paskelbta: 2020-03-15 15:48:26

Lietuvos vyskupai, atsižvelgdami į Lietuvos Vyriausybės sprendimą skelbti karantiną visoje šalyje nutarė, kad nuo kovo 16 d. 0 val. iki tol, kol galios Vyriausybės paskelbtas karantinas, nebevyks jokios viešos pamaldos. Vyskupai dar kartą ragina tikinčiuosius neiti į bažnyčias, bet stebėti kunigo aukojamas šv. Mišias per TV, internetą, klausytis radijo transliacijų. Apsaugokime save ir kitus, ypač pagyvenusio amžiaus žmones! Stebėdami kunigo aukojamas šv. Mišias per TV ir melsdamiesi namuose, galite priimti dvasinę šv. Komuniją ir vienytis maldoje.

Atsižvelgiant į Lietuvos vyskupų nutarimą, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje nuo kovo 16 d. nevyks jokios viešos pamaldos, nevyks maldos grupių susirinkimai. Tačiau bazilika liks atidaryta. Tikintieji pavieniui gali atvykti asmeniniai maldai.

Dėl jau sutartų krikšto, santuokos sakramentų teikimo ar kitų kunigo patarnavimų (laidotuvių, ligonių lankymo, išpažinties) karantino laikotarpiu kviečiame susisiekti su parapijoje tarnaujančiais kunigais. Jų kontaktus galima rasti čia.

Šiuo sunkiu visiems laikotarpiu, kviečiame išlikti ramiais, pasitikėti Viešpačiu. Nepamirškite meilės darbų savo artimui. Gal būt šalia jūsų yra vienišas ar sergantis žmogus, kuris negali nuvykti į parduotuvę ir įsigyti būtiniausių prekių. Pasiūlykite jam savo pagalbą. Nepamirškite bendrauti su šalia esančiais - paskambinkite vieni kitiems. Išlikite bendrystėje vieni su kitais, o svarbiausia su Dievu.

Tesaugo ir globoja Jus Trakų Dievo Motina - Lietuvos Globėja.

aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias