į pirmą puslapį

Įvykių archyvas visos naujienos

Žemaičiai piligrimai Trakų Bazilikoje
Paskelbta: 2018-05-23 14:10:36

Dvi savaites iš eilės Trakų baziliką lanko piligrimai iš Žemaitijos, iš Telšių parapijos. Kaip pasakojo kalbintas telšiškis, apie Trakų Dievo motiną išgirdęs iš spaudos prieš metus ir labai svajojo aplankyti stebuklais garsėjantį Trakų Dievo Motinos su kūdikiu paveikslą. To paties susirinko ir kiti piligrimai. Kas pavieniui, kas su visa šeima, visi melsti malonių ir užtarimo, dėkingumo ir dvasios tvirtybės.

Gegužės 5 dieną, iškart po šv. Komunijos sakramento suteikimo jauniesiems parapijiečiams, bazilikoje lankėsi apie 160 telšiškių, tarp jų ir Telšių katedros Marijos legiono maldininkai. Gegužės 19 dieną taip pat šventovė buvo pilna: tarp jų Telšių jaunieji šauliai ir skautai. Mišias aukojo ir atlaidus piligrimams suteikė kan. Andriejus Sabaliauskas.

Dana Zacharevičienė
Fot. Dana Buinickaitė

Žemaičiai piligrimai Trakų Bazilikoje 2018 m. gegužės 5 ir 19 d. Danos Buinickaitės nuotrauka. Žemaičiai piligrimai Trakų Bazilikoje 2018 m. gegužės 5 ir 19 d. Danos Buinickaitės nuotrauka. Žemaičiai piligrimai Trakų Bazilikoje 2018 m. gegužės 5 ir 19 d. Danos Buinickaitės nuotrauka. Žemaičiai piligrimai Trakų Bazilikoje 2018 m. gegužės 5 ir 19 d. Danos Buinickaitės nuotrauka. Žemaičiai piligrimai Trakų Bazilikoje 2018 m. gegužės 5 ir 19 d. Danos Buinickaitės nuotrauka. Žemaičiai piligrimai Trakų Bazilikoje 2018 m. gegužės 5 ir 19 d. Danos Buinickaitės nuotrauka.

Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook paskyroje.

aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias