į pirmą puslapį

Skelbimų archyvas visos naujienos

Gegužės 30 d. 18:30 val. Rožinio malda su popiežiumi Pranciškumi
Paskelbta: 2020-05-27 23:11:27

Sekminių išvakarėse, šeštadienio pavakare, prie Vatikano sodų Lurdo Marijos grotos popiežius Pranciškus vadovaus Rožinio maldai už pandemijos vis dar slegiamą žmoniją. Tą pačią valandą Rožinio malda kartu su popiežiumi bus kalbama ir keliose kitose Marijos šventovėse.

Kviečiame visus kartu jungtis į bendrą rožinio maldą su popiežiumi Pranciškumi Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje šeštadienį, gegužės 30 d., 18:30 val.

Popiežiaus vadovaujama Rožinio malda prasidės šeštadienį 17.30 val. Romos laiku (Lietuvos laiku 18:30). Kartu su popiežiumi prie Vatikano sodų Lurdo grotos melsis gydytojas ir slaugytoja, pasveikęs nuo Covid–19 žmogus ir kitas žmogus, kurio giminaitis mirė, kapelionu ligoninėje tarnaujantis kunigas ir vienuolė medicinos sesuo, vaistininkas ir žurnalistas, savanoriai ir jauna šeima, kuri pandemijos metu susilaukė kūdikio. Prie Marijos kojų bus sudėti kenčiančios žmonijos vargai ir prašymas, kad jai užtariant pasaulis kuo greičiau pasveiktų.

Popiežiaus vadovaujama malda šeštadienio vakarą bus transliuojama į visą pasaulį. Tą pačią valandą kartu su popiežiumi bus meldžiamasi Lurde, Fatimoje, Gvadalupėje, Luchane ir keliose kitose Marijos šventovėse Europoje, Amerikoje ir Afrikoje.

Rožinio malda šeštadienio vakarą bus kartu ir Sekminių – Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmės – laukimo vigilija. „Jie visi ištvermingai ir vieningai atsidėjo maldai kartu su Marija“ (Apd 1, 14), – taip Apaštalų darbų knyga kalba apie Bažnyčios užuomazgą – Jėzaus Motiną ir mokinius, Jeruzalėje laukiančius Šventosios Dvasios atsiuntimo. Per pačią Sekminių iškilmę, sekmadienį, popiežius aukos Mišias Šv. Petro bazilikos Švč. Sakramento koplyčioje. Pradžia – 10 val. Romos laiku.

Vatican news informacija.

aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias