į pirmą puslapį

Skelbimų archyvas visos naujienos

Dėl aukų ir šv. Mišių intencijų karantino metu
Paskelbta: 2020-04-04 18:08:32

Mūsų Trakų ir kitos parapijos gauna žmonių klausimų, kaip jie galėtų prisidėti palaikydami savo parapiją, kurioje, kaip žinome, šiuo metu nevyksta viešos pamaldos. Tačiau ir šiuo sunkiu pandemijos laiku Bažnyčia atlieka svarbų vaidmenį suteikdama žmonėms pasitikėjimo ir vilties. Bažnyčiose nevykstant viešoms pamaldoms, sumažėjo ir žmonių, kurie aukotų ir padėtų parapijoms išsilaikyti.

Tad kaip paremti parapijas ir jose tarnaujančius kunigus?

Norėdami paremti parapiją jos būtiniausioms šiuo metu reikmėms, galime aukoti internetu, mokėjimo paskirtyje nurodydami „Auka“.

Svarbi parama šiuo atveju Bažnyčiai būtų šv. Mišių užsakymas įvairiomis intencijomis, nes kunigai aukoja šv. Mišias net ir už uždarytų durų, yra pasirengę ir toliau savo malda užtarti tikinčiųjų prašymus.

Užsakant šv. Mišias telefonu (arba el. p.) ir nesant galimybės perduoti auką į rankas, ją taip pat galima pervesti į parapijos sąskaitą:

Gavėjas: TRAKŲ ŠVČ. M. MARIJOS APSILANKYMO PARAPIJA 
Mokėjimo paskirtis: auka už šv. Mišias
Sąskaitos numeris: LT39 4010 0427 0009 1486

Taip pat dėkojame už 1,2 proc. pajamų mokesčio sumos pervedimą parapijai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris: 191306965
Paramos gavėjas: TRAKŲ ŠVČ. M. MARIJOS APSILANKYMO PARAPIJA
Adresas: BIRUTĖS G. 5, 21114 TRAKAI

Auka parapijai bei šv. Mišių užsakymas leistų pajusti tikinčiųjų palaikymą ir padėtų šį sunkų laiką išgyventi bendrystėje su Viešpačiu ir su palaikančiais parapijiečiais.

DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ IR RŪPESTĮ!

aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias